Lovepedal Babyface Tremolo

  • Manufacturer: Lovepedal
| more
Na efekcie znajduje się pokrętło, któro odpowiada za regulację szybkości, miniprzełącznik, który zmienia kształt fali (do wyboru - trzy rodzaje) oraz beztrzaskowy przełacznik True Bypass.

Babyface ma bardzo szeroki zakres szybkości efektu tremolo - od bardzo wolnego do bardzo szybkiego. Dodatkowo efekt posiada wewnętrzną regulację Master Volume, która posiada także funkcję boostera, który umożliwia podbicie sygnału oraz regulację Depth pozwalającą ustawić poziom efektu do sygnału.

Gdy mini przełącznik ustawiony jest w skrajnej lewej pozycji, Babyface brzmi jak stare, vintagowe efekty znane ze wzmacniaczy Blackface Fendera. Kształt fali to sinusoida - uzyskujemy łagodne kołysanie dźwięku. Oczywiście w każdym ustawieniu przełącznika możemy regulować stosunek efektu tremolo do sygnału oraz jego poziom za pomocą wewnętrznych regulatorów Volume i Depth.

 W pozycji skrajnej prawej, fala tremola ma kwadratowy przebieg - dźwięki są szybko i zdecydowanie "obcinane". W tym ustawieniu Babyface idealnie sprawdzi się z wszelkimi przesterami typu fuzz, distortion lub overdrive.

W pozycji środkowej uzyskujemy pośrednią falę miedzy kwadratową a sinusoidą.

Specyfikacja:
- regulacja Speed
- 3-pozycyjny mini przełącznik zmieniający kształt fali
- wewnętrzny regulator Master Volume
- wewnętrzny regulator Depth
- beztrzaskowy przełącznik on/off True Bypass