Mad Professor Snow White Bass Auto Wah

  • Producent: Mad Professor

Basowa wersja uznanej rewelacyjnej autokaczki Snow White Auto Wah. Każdy gitarzysta, który miał okazję spróbować teraz może namawiać swoich kolegów basistów. Zawodowy sprzęt. W zawodowej cenie.

Układ Snow White Auto Wah bazuje na zaprojektowanym przez BJF układzie pochodzącym z rackowej wersji kaczki i jest zestrojony jak prawdziwa kaczka. Układ został wzbogacony o regulację filtru i zmniejszony tak, by zmieścił się w małej obudowie.

Snow White Auto Wah bardzo szybko i skutecznie reaguje, co jest rzadkością w automatycznych filtrach. Za pomocą czterech potencjometrów możesz w pełni kontrolować efekt.

SWAW zdaje egzamin jako efekt zarówno gitarowy jak i basowy - da się z łatwością dostroić do instrumentu, stylu gry oraz wymagań.

Efekt wyposażony jest w unikatową gałkę DECAY regulującą szybkość opadania filtru. Można ustawić go tak by filtr opadał po każdej zagranej nucie lub wolniej - jak w tradycyjnych efektach autowah.

SENSITIVITY: Ustala poziom uruchomienia efektu. Pozwala dopasować efekt do instrumentu i sposobu gry. Czułość można regulować również za pomocą gałki volume w gitarze
BIAS: Reguluje częstotliwośc rezonansową filtru. Gdy gałka SENSIVITY jest całkiem skręcona, można korzystać z biasu jak z filtra.
< RESONANCE: Reguluje dobroć (Q) filtra.
DECAY: reguluje szybkość opadania filtru. Można ustawić go tak by filtr opadał po każdej zagranej nucie lub wolniej - jak w tradycyjnych efektach autowah.

SPECYFIKACJA:

Zasilanie: 9VDC
Pobór prądu: 15mA
Impedancja wejściowa: 500K
Impedancja wyjściowa: 1K
Maksymalny sygnał wejściowy: -20dBV
True Bypass