TC Electronic - Shaker

  • Producent: TC Electronic
Efekt vibrato powraca w formie, która przerosła wszelkie oczekiwania! Piękny, wyposażony w najnowszą technologię 'TonePrint', dającą możliwość natychmiastowego podrasowania kostki, dzięki opcji pobrania ustawień wykorzystywanych na co dzień przez naszych ulubionych gitarzystów!

Do dyspozycji mamy dwa rodzaje ustawień: klasyczne wibrato oraz tryb ’zatrzask’ [latch mode], w którym efekt uaktywnia się jedynie w momencie naciśnięcia i przytrzymania przycisku Bypass. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać efekt subtelnego wibrowania i fałszywego whammy, bez konieczności stepowania, nie rzadko całej nocy. Profesjonalny stompbox, wyposażony w True Bypass, w którym szerokie spektrum ustawień zapewniają potencjometry odpowiedzialne za intensywność, głębię efektu [Depth], prędkość modulacji [Speed], regulację barwy [Tone] oraz czas potrzebny do osiągnięcia określonej głębokości efektu [Rise Time]. Możliwość zasilania baterią i łatwy dostęp do jej wymiany oraz najwyższej jakości komponenty użyte w procesie produkcji to wspólne cechy wszystkich zaprezentowanych w Las Vegas efektów podłogowych. Dodatkowo, kompaktowe rozmiary kostki, pozwalają zaoszczędzić miejsce na dodatkowe urządzenia, co szczególnie docenią artyści pożądający w swoich pedalboardach szerokiego wyboru brzmień.

Przy pracach nad kostką, inżynierom przyświecał jeden cel, sprawić żeby efekt stał się naturalną częścią naszej gry. Zaopatrując się w ten efekt, każdy gitarzysta znajdzie interesujące go brzmienie - od wolnego, niemal psychodelicznego wibrowania po szybki efekt Leslie, który uzyskamy ekstremalnie ustawiając potencjometry.

Unikalne cechy wyróżniające Shaker:
'TonePrint' – gotowe ustawienia przygotowane przez znanych muzyków,
Dwa typy efektu wibrato,
TRUE BYPASS,
Cztery pokrętła [Speed, Depth, Rise Time, Tone], dla precyzyjnej i łatwej kontroli,
Spillover on/off [wybrzmiewanie efektu on/off],
Możliwość zasilania baterią [9 V] lub za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza,
Niezwykle łatwy dostęp do baterii,
Kompaktowe rozmiary,
Najwyższej jakości komponenty użyte w procesie produkcji,
Stworzony z myślą o podróżujących artystach!