Voodoo Lab Sparkle Drive MOD

Brzmienie oryginalnego Sparkle Drive i dodatkowo 3 zmodyfikowane brzmienia od mocnego nowoczesnego po gruby i śpiewający solówkowy sound.

Sparkle Drive MOD zapewnia wszystkie możliwości brzmieniowe jak Sparkle Drive. Używając przełącznika MOD można wybrać oryginalne brzmienie Sparkle Drive wzorowane na 808 lub 3 inne brzmienia wprowadzone w tej modyfikacji. Jeśli potrzebujesz więcej gainu, szybszy atak basu, więcej środka lub grube i tłuste brzmienie solowe to Sparkle Drive MOD daje Ci te wszystkie możliwości.

W trybie VINTAGE dostajesz klasyczne brzmienie z lampowym charakterem środka doskonale nadające się do bluesa lub do dopalania lampowego pieca. MOD 1 jest trybem LEAD z dodatkowym gainem, grubym i soczystym dołem i gładką górą - doskonałe brzmienie do solówek. MOD 2 - RHYTHM daje brzmienie z doskonałym atakiem i lekko wyciętym środkiem dzięki czemu nadaje się do grania power-chordów oraz funkowych rytmów. MOD 3 - HIGH GAIN podbija wysokie tony i daje szybki, agresywny bas.

Wśród gałek Sparkle Drive MOD znajdziemy także "Clean" pozwalające do sygnału przesterowanego wmiksować czysty sygnał z gitary pozwalający na uzyskanie brzmienia z bardziej naturalnym atakiem.