ZVex Box of Metal Vexter

Box of Metal to agresywny high-gainowy przester z bardzo efektywną bramką szumów, która drastycznie redukuje syczenie lub niepożądane sprzężenia. Jest dostępna w wersji ręcznie malowanej (gwarancja dożywotnia - tj. do końca życia Zacharego Vexa) oraz w wersji Vexter (2 lata gwarancji). Charakterystyka gainu i brzmienia przypomina high-gainowe wzmacniacze znane z największych scen hardrocka czy metalu. Po prawej przełącznik (true bypass) on/off. Po lewej przełącznik bramki (działa tylko wtedy, gdy przester jest włączony). Bramka pozwala na dobrą separację uderzeń przy palm-mutingu, ale można ją wyłączyć by móc uzyskać sprzężenie lub lejące się solówki ciągnące się w nieskończoność. Włączanie/wyłączanie bramki jest bezgłośne więc można ją aktywować w dowolnej chwili.

GATE: Regulacja bramki. W pozycji maks. w prawo, przy graniu palm-mutingiem będzie słyszalne "tompnięcie". Pozostałe ustawienia nie mają wpływu na działanie bramki.
DRIVE: Ilość przesteru. Box of Metal nie zagra czystym brzmienie. Zakres regulacji gainu sięga od "dużo" do "bardzo dużo". Podczas regulacji mogą być słyszalne trzaski. To normalne. Nie przejmuj się.
TREBLE: Regulacja wysokich częstotliwości.
MIDDLE: Wycięcie lub dodanie środka.
BASS: Ilość basu.
VOLUME: głośność ogólna.